Kim jesteśmy?

Zespołem fizjoterapeutów, dietetyków, psychologów, terapeutów i ekspertów medycyny zdrowego stylu życia popularyzujących profilaktykę i edukację zdrowotną w organizacjach.

Pasjonatami zdrowego stylu życia, którzy w życiu prywatnym identyfikują się z wartościami, które przekazują w trakcie pracy – zdrowym stylem życia i profilaktyką zdrowia.

W ramach CORPORATE WELLNES tworzymy i wdrażamy kompleksowe programy wellbeing dla pracowników i pracodawców, którym zależy na stworzeniu przyjaznego miejsca pracy i zdrowiu pracowników.

Znamy specyfikę funkcjonowania dużych organizacji i rozumiemy współzależności wewnętrzne pomiędzy poszczególnymi strukturami. Zapewniamy pełne wsparcie organizacyjne. Do realizacji projektu dedykujemy certyfikowanego project managera z wiedzą na temat wdrażania projektów w dużych organizacjach. Dzięki temu zapewniamy płynną i sprawną realizację, ograniczając do minimum utrudnienia w rutynowych procesach Klienta.

Jakość naszych kadr gwarantuje dyrektor ds. medycznych dr n med. Tomasz Chomiuk, specjalista fizjoterapii, wykładowca WUM. Dr Chomiuk każdorazowo osobiście sprawdza kwalifikacje i umiejętności praktyczne fizjoterapeutów oraz dba o szkolenia i przekazywanie  wiedzy, tak, aby wszyscy terapeuci, niezależnie od lokalizacji, trzymali jednolite standardy.

Działamy na terenie całego, a przez 4 lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w realizacji dużych projektów dla organizacji o rozproszonej strukturze i wielu oddziałach.

Proponując i realizując programy wellbeing dla pracowników zwracamy szczególną uwagę na wdrożenie zdobytych umiejętności i wiedzy do codziennej rutyny pracowników oraz na uzyskaniu największej wartości praktycznej.