Filmy szkoleniowe wspierające zdrowie i well-being Twoich pracowników

Krótkie filmy to w obecnych czasach najbardziej popularna i najskuteczniejsza forma przekazu treści i dotarcia do pracowników.
Skorzystaj z naszych gotowych produkcji lub skontaktuj się z nami Link do kontaktu i spytaj o przygotowanie dedykowanej produkcji dostosowanej do Twoich potrzeb i grupy docelowej (pracownicy terenowi - kierowcy, produkcja, magazyn, biuro).

Zapewniamy naszych ekspertów merytorycznych i pełną obsługę techniczną. Dzięki temu masz 2 w 1. Oszczędzasz czas i budżet. Korzystaj z naszych gotowych produkcji lub skontaktuj się z nami.

Praca zdalna

Nasze filmy są często wykorzystywane jako element wewnętrznego regulaminu pracy zdalnej i/lub procesu onboardingu.

Ergonomia pracowników biurowych

Filmy uwzględniają również wytyczne z Rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.

Zdrowie pracowników zmianowych/pracowników produkcji

Pracownicy produkcji to grupa, do której zwykle najtrudniej dotrzeć z informacją. Krótkie filmy z napisami emitowane w systemie ciągłym (zapętlone) na ekranach rozmieszczonych w różnych miejscach na terenie zakładu/fabryki znacznie zwiększają skuteczność przekazu.


Specjalizujemy się w przygotowaniu dedykowanych filmów instruktażowych w zakresie ergonomii pracy i ćwiczeń profilaktycznych dla pracowników magazynów, produkcji, centrów logistycznych itp.

Ćwiczenia profilaktyczne dla pracowników (wszystkie grupy)

Dietetyka

Inne

>