Obejrzyj galerię naszych eventów i stałych programów well-being i dni zdrowia i daj się zainspirować!

Dni Zdrowia

Top Farms Sp. z o.o.

Ergonomia pracy. 

Ergonomia pracy dla pracowników farm rolniczych: traktorzystów, dojarzy krów, magazynierów, pracowników fizycznych i biurowych. Redukcja urazów i przeciążeń na stanowiskach pracy. Zasady transportu ręcznego ładunków, ćwiczenia profilaktyczne, autoterapia z piłeczkami lacrosse, zasady rozgrzewki i rozciągania. Dynamicznie, wartościowo i na wesoło! Zdrowy pracownik to zdrowa firma!

Grupa CIECH

Badania profilaktyczne w miejscu pracy.

Badania USG i EKG dla pracowników w zakładach produkcyjnych i w biurach w 7 lokalizacjach na terenie całego kraju. Możliwość przeprowadzenia badań bezpośrednio w miejscu pracy – na terenie biur i zakładów produkcyjnych, pozwala zaoszczędzić czas, ułatwia dostęp do specjalistów i zwiększa szansę na badania wśród osób niezdecydowanych i zwlekających z decyzją. Warto inwestować w profilaktykę zdrowotną pracowników!

Bain & Company

Well-being month.

Well-being month dla pracowników biura w Warszawie. W programie m.in.: spotkanie z ekspertem na temat profilaktyki raka piersi i prostaty, warsztaty z samobadania piersi, analiza składu ciała i indywidualne konsultacje z dietetykiem, warsztaty ergonomia pracy, indywidualna regulacja stanowisk pracy pracowników, warsztaty autoterapia z piłeczkami lacrosse. Szeroki program, każdy znajdzie coś dla siebie. Pracownicy wychodzą z wiedzą, praktycznymi umiejętnościami i otoczeni troską pracodawcy. W Bain & Company inwestują w zdrowie pracownika!  

PKN ORLEN

Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia.

Well-being i bezpieczeństwo znowu w parze! Cieszymy się, że coraz częściej w programie Dni Bezpieczeństwa znajdujemy aktywności wspierające zdrowie i well-being pracowników. Tak było w przypadku XIII Dni Bezpieczeństwa w PKN ORLEN.  Indywidualne konsultacje z fizjoterapeutami, masaże na specjalnych krzesłach, warsztaty autoterapii z piłeczkami lacrosse, zajęcia Joga twarzy. Nowoczesne organizacje wspuerają zdrowe wybory swoich pracowników!

CEMEX S.A.

Ergo-coaching dla pracowników produkcji.

Wg danych ZUS najczęstszą przyczyną nieobecności w pracy w kontekście łącznej liczby dni absencji są układu kostno-stawowego i tkanki łącznej (nie licząc absencji z tytułu ciąży i połogu). Dlatego warto inwestować w profilaktykę chorób układu ruchu i budować świadomość pracowników w tym zakresie.  

Ergo-coaching to konsultacje i porady fizjoterapeutów przy stanowiskach pracy. Celem ergo-coachingu jest minimalizacja ryzyka przeciążeń i urazów w trakcie wykonywania czynności w pracy oraz zwiększenie bezpieczeństwa i redukcja wydatku energetycznego pracowników. Dodatkowo, pracownicy mają możliwość skorzystać z indywidualnych porad fizjoterapeutycznych. Pracownicy otrzymali również materiały edukacyjne. 

Tokai COBEX

Ergo-coaching dla pracowników produkcji,

Praca w produkcji w branży hutniczej nie należy do lekkich. Dlatego warto korzystać ze wsparcia fizjoterapeutów aby poprawić komfort pracy i zmniejszyć ryzyka przeciążeń i kontuzji. Nasi trenerzy i fizjoterapeuci wspólnie z pracownikami BHP/HSE przeszli przez wszystkie stanowiska pracy z ergo-instruktażem. Demonstrowali również ćwiczenia profilaktyczne i kompensujące przeciążenia - do wykonywania w przerwach w pracy. Przeprowadziliśmy też warsztaty z autoterapii piłeczkami lacrosse. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie pracowników było bardzo duże!    

Tokai COBEX

Well-pikniki, Dni Zdrowia Nowy Sącz i Racibórz

Piknik well-being to świetny sposób na zdrową integrację zespołu! W namiotowym miasteczku pracownicy Tokai Cobex mieli możliwość skorzystania z zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem i masażu na specjalnych krzesłach. Do tego konkurs "Slalom zdrowia" z well nagrodami i świeżo tłoczonymi sokami owocowymi. Przyjemnie spotkać się znów razem, po długiej zimie i pandemii!  

PepsiCo

Rodzinny piknik zdrowia

Rodzinny piknik zdrowia to doskonały sposób na odpoczynek, integrację, wspólną zabawę i zdrową rywalizację. Największym zainteresowaniem cieszyła się rodzinna rywalizacja przy użyciu ergometrów wioślarskich, szczególnie z udziałem najmłodszych. Po wyścigach zmęczeni zawodnicy mogli skorzystać z regeneracji w postaci masaży na specjalnych krzesłach.   

IKEA Industry Orla

Dni zdrowia i bezpieczeństwa

Dni Zdrowia i Bezpieczeństwa w fabryce IKEA Industry Orla. W bogatym programie oprócz aktywności związanych z bezpieczeństwem pracownicy mogli skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutami, dietetykami i masaży na specjalnych krzesłach. Bezpieczeństwo i well-being idą w parze i doskonale komponują się na eventach i w codziennym dbaniu o pracowników! Na zdjęciu ekipa fizjoterapeutów, dietetyków i masażystów Corporate Wellness gotowa do działania.     

Dni zdrowia fizjoterapia

Ekipa Corporate Wellness

Nestle S.A.

Badania profilaktyczne - Dzień Fabryki

Dzień Fabryki w Nestle w Kaliszu. Oprócz wielu aktywności związanych z promocją zdrowych wyborów i zdrowych decyzji pracownicy mieli okazję skorzystać z badania gęstości kości pod kątem profilaktyki osteoporozy oraz badania dermatologicznego znamion skórnych pod kątem czerniaka. Badania odbywały się w zdrowobusach. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie było bardzo duże. Możliwość skorzystania z badań profilaktycznych w miejscu pracy to duża wartość i wymierne wsparcie dla pracowników!     

>