Zdrowa i bezpieczna praca zdalna

Praktyczny i skondensowany kurs dla Twoich pracowników, który wesprze Twoją firmę w sprawnej organizacji pracy zdalnej z uwzględnieniem nowelizacji przepisów Kodeksu Pracy.

Od kilku lat wspieramy firmy swoją wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w organizacji zdrowej i bezpiecznej pracy zdalnej z praktycznego punktu widzenia. W świetle ostatnich zmian w Kodeksie Pracy porządkujących kwestie pracy zdalnej stworzyliśmy kompletny kurs online, który jest:

Praktyczny i konkretny

Kurs zawiera praktyczną wiedzę wraz z konkretnymi rozwiązaniami, prezentowaną w ciekawy i przystępny sposób przez doświadczonych specjalistów i praktyków.

Łatwy i dostępny

Dzięki intuicyjnej platformie szkoleniowej pracownicy sami korzystają z kursu bez ograniczeń oraz mogą uzyskać imienne certyfikaty uczestnictwa. Oprócz dostępu do platformy możliwe są też inne rozwiązania dostępu do kursu (szczegóły poniżej). 

Wsparciem we wdrożeniu nowych przepisów

Kurs może być doskonałym uzupełnieniem wewnętrznych regulacji firmowych w zakresie organizacji zdrowej i bezpiecznej pracy zdalnej oraz pracy hybrydowej.

Wpływ nowych przepisów na specjalistów HR, BHP i HSE

Najnowsze przepisy dotyczące pracy zdalnej kładą na barkach specjalistów HR, BHP i HSE nowe obowiązki, polegające na konieczności wdrożenia ich w życie wewnątrz organizacji. Jest to spore wyzwanie techniczno-prawne, ponieważ na rynku brakuje sprawdzonych rozwiązań i dobrych praktyk w tym zakresie. Specjaliści muszą zatem samodzielnie i od podstaw przygotować materiały merytoryczne spełniające określone wymogi w zakresie ergonomii pracy, ochrony wzroku czy układu szkieletowo-mięśniowego.

Co, jeśli masz pracowników zdalnych i nie zadbasz o zdrową i bezpieczną organizację ich pracy zdalnej?

 • Możliwy wzrost absencji chorobowej z tytułu dolegliwości układu szkieletowo-mięśniowego powstałej w wyniku pracy w niewłaściwych warunkach i w nieodpowiedni sposób .
 • Zwiększone ryzyko wypadków i urazów pracowników podczas wykonywania pracy zdalnej, wynikających z braku praktycznych rozwiązań.
 • Możliwy spadek produktywności związany z obniżonym komfortem pracy. 

Skuteczne i praktyczne rozwiązania edukacyjne

Żeby sprawnie zarządzać odpowiedzialnością pracodawcy za bezpieczeństwo i zdrowie pracownika przy ograniczonym wpływie na to, co pracownik robi i jakiego używa sprzętu, potrzebujesz przede wszystkim skutecznych i praktycznych rozwiązań edukacyjnych, które są:

Dostępne dla każdego pracownika, niezależnie od wielkości firmy
Sprawdzone przez doświadczonych praktyków
Nie generujące dużych kosztów czasowych (po stronie pracowników) ani finansowych i logistycznych (po stronie firmy).

Sprostanie wymogom przepisów o pracy zdalnej jest trudne, ponieważ:

 • Trzeba posiadać kompetencje merytoryczne np. w zakresie ergonomii pracy, czy ochrony wzroku podczas pracy przed ekranem.
 • Trzeba posiadać możliwości techniczne w zakresie dostarczania pracownikom wiedzy na odległość
 • Trzeba wdrożyć nowe przepisy na czas, nie mając pod ręką gotowych rozwiązań i dobrych praktyk.

Stworzyliśmy rozwiązanie, które wspiera specjalistów w skutecznej organizacji zdrowej i bezpiecznej pracy zdalnej.

Kurs Zdrowa i bezpieczna praca zdalna

Od lat z sukcesami pomagamy organizacjom dbać o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Aby wesprzeć specjalistów HR, BHP i HSE we wdrażaniu najnowszych przepisów, stworzyliśmy kompletny kurs, dotyczący zasad pracy zdalnej. Jest to zestaw cyfrowych materiałów edukacyjnych dla osób pracujących zdalnie i hybrydowo dostępny na internetowej platformie edukacyjnej.

Zdrowa i bezpieczna praca zdalna

W skład kursu “Zdrowa i bezpieczna praca zdalna” wchodzą następujące moduły merytoryczne:

Wersja podstawowa

STREFA PRACY ZDALNEJ

Moduł, w którym pracownicy znajdą praktyczną i skondensowaną wiedzę dotyczącą organizacji zdalnego miejsca pracy w warunkach domowych. Pracownik dowie się z niego, w jaki sposób ustawić swoje biurko, monitor, fotel, klawiaturę i pracować myszką, aby nie obciążać układu mięśniowo-szkieletowego. Format: Wideo, 16 minut.

STREFA ZDROWYCH OCZU

Pracownicy dowiedzą się, jak w praktyce zadbać o oczy pracując przed ekranem. W module znajdują się ćwiczenia praktyczne, które pomogą uczestnikom zadbać o wzrok. Format: Wideo, 12 minut.

Ergonomia pracy zdalnej
STREFA ĆWICZEŃ

Z tego modułu pracownicy dowiedzą się, jakie ćwiczenia wykonywać aby zminimalizować negatywne skutki długotrwałej pracy siedzącej. Format: Wideo 10 min.

Materiały bonusowe

STREFA ZDROWYCH NADGARSTKÓW

Moduł omawia problematykę zespołu cieśni nadgarstka, która często dotyka osoby pracujące manualnie, np za pomocą klawiatury i myszki. Pracownicy dowiedzą się, w jaki sposób zapobiegać pojawieniu się tej dolegliwości poprzez wykonywanie odpowiednich ćwiczeń i odpowiednią ergonomię miejsca pracy. Format: Wideo, 8 minut.

Ergonomia pracy w biurze
STREFA PRACY W BIURZE

Dodatkowy moduł przeznaczony dla pracowników, którzy pracują w formie hybrydowej - częściowo w biurze, częściowo zdalnie. Pokazuje on, w jaki sposób ergonomicznie ustawić miejsce pracy w biurze, które zazwyczaj daje większe możliwości optymalizacji niż stanowisko domowe. Format: Wideo, 12 minut.

Nie masz technicznych możliwości logowania się do naszej platformy? Wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie:

Kurs w formie dokumentu PDF z linkami do materiałów wideo

Wybierz wersję kursu z podsumowaniem wiedzy i bezpośrednim dostępem do filmów, bez konieczności logowania się na platformie online.

Możliwość zaimplementowania naszego kursu na wewnętrznej platformie edukacyjnej

Otrzymasz bezpośrednie linki do materiałów wideo, gotowe do umieszczenia na Twojej wewnętrznej platformie edukacyjnej.

W uzupełnieniu kursu proponujemy dedykowany webinar na żywo

W ramach wsparcia dla Twoich pracowników możemy przeprowadzić dedykowany webinar z ekspertem na żywo z wykorzystaniem ruchomej, dynamicznej kamery. Zdrowa i bezpieczna praca zdalna z uwzględnieniem wszystkich aspektów pracy zdalnej w Twojej organizacji i sesją Q/A ze specjalistą. 

korzyści

Każdy Twój pracownik otrzyma:

DOSTĘP INDYWIDUALNY DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ

Aby skorzystać z kursu każdy pracownik otrzyma dostęp do prostej w obsłudze platformy szkoleniowej. Dzięki niej będzie mógł zapoznać się z materiałami w dogodnym dla niego czasie oraz miejscu.

NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Pracownik otrzyma nielimitowany dostęp do materiałów szkoleniowych przez cały okres wykupionego przez firmę dostępu.

NOTATKI I NAPISY

Każdy materiał wideo posiada napisy dla osób słabo słyszących, oraz dodatkowe notatki w formacie tekstowym.

DWIE WERSJE JĘZYKOWE

Materiały kursowe dostępne są w dwóch językach: polskim i angielskim.

CERTYFIKAT ZDOBYTEJ WIEDZY

Po zapoznaniu się z materiałami uczestnik może zweryfikować swoją wiedzę na temat zasad pracy zdalnej i otrzymać imienny certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności (opcja do wyboru).

Zdrowa i bezpieczna praca zdalna


Wykorzystując nasz kurs w ramach formalnych regulacji wewnętrznych dotyczących pracy zdalnej w Twojej organizacji:

 • Sprawnie wdrożysz nowe przepisy w swojej firmie.
 • Przekażesz pracownikom maksimum praktycznej wiedzy dotyczącej zasad i bezpieczeństwa pracy zdalnej.
 • Zadbasz o wizerunek - pokażesz pracownikom, że dbasz o ich zdrowie i komfort pracy.
 • Odpowiesz na trudne pytania pracowników dotyczące bezpieczeństwa i zasad pracy zdalnej.
 • Zminimalizujesz ryzyko roszczeń pracowników wynikających z nieodpowiedniego przeszkolenia i niewłaściwych warunków organizacji pracy zdalnej.
 • Uzyskasz potwierdzenie zdobytej przez zespół wiedzy w formie opcjonalnych certyfikatów i raportów.
 • Skupisz się na swojej pracy ponieważ, techniczno-merytoryczne aspekty edukacji zdalnej oddasz w ręce specjalistów.

Program “Zdrowa i bezpieczna praca zdalna” dobrze sprawdzi się w Twojej organizacji, jeśli:

 • Dużą rolę odgrywa w niej praca hybrydowa i zdalna.
 • Chcesz powierzyć specjalistom techniczne aspekty dostarczania Twoim pracownikom edukacji w zakresie zadbania o układ szkieletowo-mięśniowy i wzrok w czasie pracy zdalnej.
 • Chcesz, aby warstwą merytoryczną zajęli się eksperci.
 • Szukasz maksymalnie praktycznych i skondensowanych materiałów prezentowanych w ciekawej formie.
 • Chcesz uzyskać formalne potwierdzenie zdobytej wiedzy w formie certyfikatów (opcja)
 • Masz wielonarodowy zespół. Potrzebujesz szkolenia także w języku angielskim

Opinie klientów

Z firmą Mobile Medical Services Sp. z o.o. mam przyjemność współpracować od ponad czterech lat. Na przestrzeni tego czasu mogłam przekonać się o różnorodności świadczonych usług, wysokim stopniu zaangażowania oraz wysokiej efektywności w realizacji projektów.

Elastyczność w podejściu do potrzeb klienta sprawia, że wszystkie realizowane usługi - od ćwiczeń stacjonarnych oraz online poprzez porady i praktyczne wskazówki z zakresu work-life-balance, ergonomii stanowiska pracy, wspólne spotkania ze specjalistami w trakcie webinariów oraz anonimowe porady z zakresu psychologii czy wspaniali fizjoterapeuci, którzy udowodnili swoja sprawność i skuteczność podczas firmowego pikniku rodzinnego – są cenione przez naszych pracowników i zawsze pozytywnie komentowane.

Osobiście jestem pod wrażeniem wysokiego stopnia komunikatywności, profesjonalizmu, kultury i otwartości jaki prezentują pracownicy firmy Mobile Medical Services Sp. z o.o.

Corporate Wellness to nasz stały Partner w programach i rozwiązaniach well-being dla naszych pracowników. Od ponad 2 lat systematycznie dbamy i wspieramy Packhelp Team w wielu wymiarach zdrowia. Corporate Wellness zapewnia ekspertów, inspirujące rozwiązania i organizację na wysokim poziomie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy :)

Corporate Wellness przeprowadziła dla nas w dniach 25.04.2023 i 15.06.2023 r. warsztaty związane z redukcją dolegliwości bólowych układu mięśniowo-szkieletowego oraz warsztaty z ergonomii pracy dla pracowników produkcyjnych (magazynowych) i biurowych.

Warsztaty były przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością.

Współpracuję z Corporate Wellness od 2018 roku. Zrealizowaliśmy szereg projektów wellbeingowych w formule online i offline, w tym Green Education by Skanska. Wspólnie z naszą grupą wellbeingowych Ambasadorów przygotowali dla Skanska Property Poland CEE strategię well-being.

Bardzo szeroka i inspirującą oferta webinarów i propozycji eventowych praktycznie w każdym wymiarze dobrostanu dla wszystkich grup zawodowych. Tematyka na czasie, dostosowana do szybko zmieniających się potrzeb pracowników i organizacji.

Profesjonalna realizacja. Polecam :)

Wspólnie z Corporate Wellness organizowaliśmy m.in. uszyty na miarę program edukacji finansowej czy warsztaty i prelekcje z okazji Różowego Października i Wąsopada. Poza szerokim wachlarzem gotowych propozycji, byli też otwarci na projektowanie rozwiązań pod nasze potrzeby. Na szczególnie podkreślenie zasługuje wysoka jakość działań, jak również komunikatywny, responsywny i bardzo sympatyczny zespół!

Z Corporate Wellness współpracujemy od 2019 roku. W tym czasie skorzystaliśmy z szerokiej oferty szkoleń, która pozwalała na dobór tematów odpowiadających na potrzeby zespołu. Warsztaty zawsze były prowadzone niezwykle profesjonalnie, a prowadzący otwarci na dyskusję i pytania. Indywidualne podejście do naszych oczekiwań powoduje że co roku wracamy do Corporate Wellness.

Z zespołem z Corporate Wellnes współpracuję już od 2015 r. Zrealizowaliśmy razem bardzo ciekawe projekty, począwszy od ergo warsztatów, dla różnych grup zawodowych poprzez webinary, na produkcjach filmowych kończąc. Wszystkie te aktywności promowały jakże dla nas wszystkich ważne aspekty zdrowia w miejscu pracy. A co najważniejsze, zbierając informacje zwrotne od pracowników, niezależnie od grupy zawodowej, wszyscy chwalili sobie aktywności realizowane przez ekspertów z Corporate Wellnes, przede wszystkim indywidualne podejście do każdego poruszonego zagadnienia czy problemu.

Profesjonalizm, elastyczność oraz ogromna wiedza w tematyce, którą się zajmują powoduje, że zamierzam realizować z Corporate Wellnes kolejne ciekawe projekty.

Współpracujemy z firmą MobileMed od wielu lat. Korzystaliśmy z opcji masażu w biurze oraz różnych warsztatów. Cały proces realizacji spotkania przebiega bardzo sprawnie, głównie dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi Opiekunów. Szkolenia za każdym razem są świetnie przygotowane: trenerzy z dużą wiedzą, bardzo ciekawe prezentacje. Przez cały okres współpracy nasze relacje układają się wzorowo. Dla nas szczególnie ważna jest elastyczność – zawsze dostajemy dokładnie to, czego potrzebujemy. Masaże czy warsztaty są zawsze dopasowane do naszych potrzeb i możliwości terminowych i lokalowych. Serdecznie polecam MobileMed jako rzetelnego, uczciwego i wiarygodnego dostawcę usług.

Z bogatej oferty firmy Corporate Wellness korzystamy od 2020 r., organizując wydarzenia stacjonarne oraz w formule online, które cieszą się popularnością wśród naszych pracowników.

We współpracy z Corporate Wellness cenię przede wszystkim indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Specjaliści z którymi miałam przyjemność realizować projekty z obszaru wellbeingu cechują się dużym zaangażowaniem, chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami rynkowymi.

Pracownicy natomiast chętnie angażują się w proponowane wydarzenia, dzięki którym mogą zadbać o swoje zdrowie.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Corporate Wellness

Z zespołem Corporate Wellness współpracuję już od kilku lat. Razem zrealizowaliśmy wiele projektów związanych z szeroko pojętym Wellbeingiem, zarówno na żywo w biurze, jak i online. Zawsze były to interesujące dla naszych pracowników spotkania z ciekawymi prowadzącymi. Dodatkowo eventy takie jak masaże work-site były zorganizowane od A do Z, a pracownicy nie mogli się nachwalić fizjoterapeutów! Corporate Wellnes to profesjonalizm z ludzką twarzą :) Zalecam sprawdzić!

Jest mi miło polecić firmę Corporate Wellness jako cennego partnera w prowadzeniu projektów związanych z promocją zdrowego stylu życia dla pracowników firmy na różnych stanowiskach pracy.

Z ekspertami firmy Corporate Wellness współpracowaliśmy blisko w latach 2021-22 realizując program „Dbamy O Kondycję Psychiczną”. Szczególnie pozytywnie oceniam poprowadzenie projektu skierowanego do pracowników produkcyjnych w naszych fabrykach. Projekt ten był związany z promowaniem odpowiednich nawyków pozwalających niwelować negatywne skutki pracy zmianowej.

Eksperci Corporate Wellness przygotowali materiały edukacyjne w formie filmików i newsletterów, zorganizowali warsztaty dla kierowników jak również aktywację punktu fizjoterapeutycznego oraz punktów badań profilaktycznych podczas wydarzeń na terenie fabryk.

Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i skuteczność podejmowanych przez Corporate Wellness działań i rekomenduję wszystkim zainteresowanym współpracę z tak kompetentnym partnerem.

Już od 2019 mamy stałą współpracę z Corporate Wellness. Mieliśmy przyjemność zrealizować wiele szkoleń pod kątem ergonomii pracy, wsparcia fizjoterapeutycznego pracowników, medycyny sportu. Wielokrotnie poruszane były również tematy zdrowia psychicznego jak radzenie sobie ze stresem w trudnych czasach COVID-19. Największym zainteresowaniem cieszy się gabinet masaży i wsparcia fizjoterapeutycznego, który mamy otwarty 3 razy w tygodniu dla pracowników w naszej fabryce. Corporate Wellness wyróżnił się dla nas innowacyjnością swoich programów warsztatowych i elastycznym podejściem do nowych, zmieniających się, potrzeb wsparcia prozdrowotnego pracowników w obszarze produkcji. Firma godna polecenia , która nie zawiedzie Was przy nietypowych projektach w tak zmiennych czasach 😊

Z Corporate Wellness mieliśmy przyjemność współpracować w X i XI 2023r. przy okazji realizacji projektu „ergonomiczny ELPLAST+”, który to projekt był dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Firma Corporate Wellness przeprowadziła dla naszych pracowników szkolenia z ergonomii pracy. Były to szkolenia zarówno dla pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych. Wszystkie warsztaty przeprowadzone zostały w sposób bardzo profesjonalny, z indywidualnym, fachowym podejściem oraz ogromnym zaangażowaniem wobec każdego uczestnika.

Możemy z całym przekonaniem polecić korzystanie z usług Corporate Wellness gdyż jest to firma godna zaufania, która z ogromną rzetelnością podchodzi do powierzonych zadań.

Od dwóch lat współpracujemy z Corporate Wellness i jest to dla nas ogromna przyjemność pracować z profesjonalistami o wysokiej kulturze pracy i jakości usług.
Nasza firma bardzo wspiera i inspiruje pracowników w zakresie well-being a Corporate Wellness jako nasz partner idealnie dopasowuje się do naszych potrzeb. Dostarcza wysoką jakość obsługi oraz możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku, którzy rzeczywiście mają głęboką wiedzę, doświadczenie i znają najnowsze światowe trendy. Osobiście, istotne dla mnie jest to, że wiedzę, którą dzielą się eksperci nie „wygooglamy” w internecie. Nasi pracownicy również doceniają naszą współpracę, czego efektem jest bardzo licznie uczestnictwo w organizowanych wspólnie wydarzeniach oraz zawsze bardzo pozytywne opinie.
Bardzo dziękujemy za wszystkie wspólne projekty, ogromne wsparcie, elastyczność i empatyczne podejście.

profile-pic
Małgorzata KACZMAREK-NAROŻNIAK HR Specialist, Servier Polska Sp. z o.o.
profile-pic
Katarzyna Doleżal VP of HR; Packhelp
profile-pic
Wiktor Kaczmarek Manager ds ciągłego doskonalenia; Valeo Service Eastern Europe
profile-pic
Elżbieta Rotblum ESG Professional, sustainability expert, Skanska Property Poland
profile-pic
Karolina Matczak Talent Acquisition & Employer Branding Partner, PepsiCo
profile-pic
Katarzyna Kołsut Asystentka, Strabag Sp. z o.o. Real Estate
profile-pic
Paweł Sulich EHS Lead, Johnson & Johnson
profile-pic
Martyna Kamińska HR Senior Specialist, Ghelamco Poland
profile-pic
profile-pic
Michał Szefer HR Business Partner I Manager; Allianz Partners
profile-pic
Blanka Mellova Kierownik Centrum ds. Zdrowia i Żywienia Nestlé Polska S.A.
profile-pic
Paweł Hendzelek Specjalista ds. Ergonomii; L'Oreal Warsaw Plant
profile-pic
Julita Krzyżanowska Kierownik Działu Kadr ELPLAST + Sp. z o.o.
profile-pic
Dorota Prorok Global Talent Development Manager, AVP State Street Bank

Cennik

Liczba pracowników pracujących zdalnie i hybrydowo.

Cena netto - bez limitu czasu dostępu

Cena netto 1 - miesiąc dostępu

1 - 100

4600 zł

2500 zł

101 - 300

5500 zł

2900 zł

powyżej 300

wycena indywidualna

wycena indywidualna

Dostęp dla pojedynczej osoby

250 zł

199 zł

Dlaczego warto z nami pracować?

Od lat pracujemy z organizacjami dostarczając im wiedzę i rozwiązania well-being. Jesteśmy zespołem psychologów, fizjoterapeutów, dietetyków, lekarzy, terapeutów i ekspertów medycyny zdrowego stylu życia. 

Nasz zespół:

Dr n. med. Tomasz Chomiuk - Adiunkt, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (od 2007 roku), specjalista w dziedzinie fizjoterapii, szkoleniowiec, Członek Zarządu Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.


Ekspert w zakresie regeneracji sportowej i ergonomii. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą specjalistyczną. W pracy naukowej zajmuje się głównie wpływem treningu fizycznego na parametry układu sercowo-naczyniowego. Jest autorem licznych publikacji naukowych związanych z tą tematyką. Uczestnik i wykładowca wielu polskich i międzynarodowych konferencji dotyczących fizjoterapii oraz sportu. Propagator aktywności fizycznej jako metody profilaktyki i leczenia wielu chorób przewlekłych. Jako ekspert jest częstym gościem programów telewizyjnych i audycji radiowych, udziela komentarzy na łamach czasopism specjalistycznych i lifestyle’owych. Prowadzi podcast Recepta na ruch.

Barbara Makowska - makowkapracuje.pl ekspertka bezpieczeństwa, zdrowia i well-being w miejscu pracy. Od kilkunastu lat pomaga organizacjom i ich pracownikom w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych i komfortowych miejsc pracy. Łączy wiedzę merytoryczną, jako H&S Manager, Chief Wellbeing Officer i Happiness Manager z psychologiczną - jako certyfikowana trenerka mentalna i Wellbeing Coach.

Mikołaj Markiewicz - psycholog, usprawnianiem widzenia zajmuje się od 40 lat. Szkolił się w USA oraz w ośrodkach europejskich. Stworzył metodę pracy ze wzrokiem - Trening Widzenia®, łączącą psychologiczne podejście rozwojowe z doświadczeniami zdobytymi przez zagraniczne ośrodki pracy ze wzrokiem. W 1995 r. założył Ośrodek Treningu i Terapii Widzenia, obecnie działający pod nazwą Instytut Treningu i Terapii Widzenia. Otrzymał, min. za dorobek w pracy ze wzrokiem, tytuł Edukatora nadawany przez Ministra Edukacji.


Prowadzi zajęcia dla krótko- i dalekowidzów oraz osób uskarżających się na zmęczenie oczu przy pracy z komputerem. Specjalizuje się w tworzeniu programów ćwiczeń dla grup zawodowych potrzebujących specyficznych umiejętności wzrokowych lub pracujących długotrwale przed ekranem.

Pracujemy między innymi z:

Allianz Partners, Ciech, E.ON, Ergo Technology, Nestle, Google, Ghelamco, Johnson & Johnson, L’Oreal, Lindstrom, PepsiCo, Packhelp, Skanska, Strabag, Servier, Sapiens State Street Bank, Tate & Lyle i wieloma innymi firmami.

Twój pracownik otrzyma:


Przystępne materiały edukacyjne w formie wideo (w sumie ok. 40 / 60 minut z bonusami) w języku polskim z opcją napisów w języku angielskim.

Notatki tekstowe z podsumowaniem przekazanej wiedzy.

Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej - możliwość skorzystania z kursu w dogodnym dla pracownika czasie i miejscu.

Opcjonalne imienne certyfikaty potwierdzające otrzymaną wiedzę.

>