Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Jenny Martins

UI/UX DESIGNER

Z bogatej oferty firmy Corporate Wellness korzystamy od 2020 r., organizując wydarzenia stacjonarne oraz w formule online, które cieszą się popularnością wśród naszych pracowników.

We współpracy z Corporate Wellness cenię przede wszystkim indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Specjaliści z którymi miałam przyjemność realizować projekty z obszaru wellbeingu cechują się dużym zaangażowaniem, chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami rynkowymi.

Pracownicy natomiast chętnie angażują się w proponowane wydarzenia, dzięki którym mogą zadbać o swoje zdrowie.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Corporate Wellness

Z zespołem z Corporate Wellnes współpracuję już od 2015 r. Zrealizowaliśmy razem bardzo ciekawe projekty, począwszy od ergo warsztatów, dla różnych grup zawodowych poprzez webinary, na produkcjach filmowych kończąc. Wszystkie te aktywności promowały jakże dla nas wszystkich ważne aspekty zdrowia w miejscu pracy. A co najważniejsze, zbierając informacje zwrotne od pracowników, niezależnie od grupy zawodowej, wszyscy chwalili sobie aktywności realizowane przez ekspertów z Corporate Wellnes, przede wszystkim indywidualne podejście do każdego poruszonego zagadnienia czy problemu.

Profesjonalizm, elastyczność oraz ogromna wiedza w tematyce, którą się zajmują powoduje, że zamierzam realizować z Corporate Wellnes kolejne ciekawe projekty.

Corporate Wellness przeprowadziła dla nas w dniach 25.04.2023 i 15.06.2023 r. warsztaty związane z redukcją dolegliwości bólowych układu mięśniowo-szkieletowego oraz warsztaty z ergonomii pracy dla pracowników produkcyjnych (magazynowych) i biurowych.

Warsztaty były przeprowadzone w sposób profesjonalny i z należytą starannością.

Już od 2019 mamy stałą współpracę z Corporate Wellness. Mieliśmy przyjemność zrealizować wiele szkoleń pod kątem ergonomii pracy, wsparcia fizjoterapeutycznego pracowników, medycyny sportu. Wielokrotnie poruszane były również tematy zdrowia psychicznego jak radzenie sobie ze stresem w trudnych czasach COVID-19. Największym zainteresowaniem cieszy się gabinet masaży i wsparcia fizjoterapeutycznego, który mamy otwarty 3 razy w tygodniu dla pracowników w naszej fabryce. Corporate Wellness wyróżnił się dla nas innowacyjnością swoich programów warsztatowych i elastycznym podejściem do nowych, zmieniających się, potrzeb wsparcia prozdrowotnego pracowników w obszarze produkcji. Firma godna polecenia , która nie zawiedzie Was przy nietypowych projektach w tak zmiennych czasach 😊

Z Corporate Wellness mieliśmy przyjemność współpracować w X i XI 2023r. przy okazji realizacji projektu „ergonomiczny ELPLAST+”, który to projekt był dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Firma Corporate Wellness przeprowadziła dla naszych pracowników szkolenia z ergonomii pracy. Były to szkolenia zarówno dla pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych. Wszystkie warsztaty przeprowadzone zostały w sposób bardzo profesjonalny, z indywidualnym, fachowym podejściem oraz ogromnym zaangażowaniem wobec każdego uczestnika.

Możemy z całym przekonaniem polecić korzystanie z usług Corporate Wellness gdyż jest to firma godna zaufania, która z ogromną rzetelnością podchodzi do powierzonych zadań.

Z firmą Mobile Medical Services Sp. z o.o. mam przyjemność współpracować od ponad czterech lat. Na przestrzeni tego czasu mogłam przekonać się o różnorodności świadczonych usług, wysokim stopniu zaangażowania oraz wysokiej efektywności w realizacji projektów.

Elastyczność w podejściu do potrzeb klienta sprawia, że wszystkie realizowane usługi - od ćwiczeń stacjonarnych oraz online poprzez porady i praktyczne wskazówki z zakresu work-life-balance, ergonomii stanowiska pracy, wspólne spotkania ze specjalistami w trakcie webinariów oraz anonimowe porady z zakresu psychologii czy wspaniali fizjoterapeuci, którzy udowodnili swoja sprawność i skuteczność podczas firmowego pikniku rodzinnego – są cenione przez naszych pracowników i zawsze pozytywnie komentowane.

Osobiście jestem pod wrażeniem wysokiego stopnia komunikatywności, profesjonalizmu, kultury i otwartości jaki prezentują pracownicy firmy Mobile Medical Services Sp. z o.o.

Corporate Wellness to nasz stały Partner w programach i rozwiązaniach well-being dla naszych pracowników. Od ponad 2 lat systematycznie dbamy i wspieramy Packhelp Team w wielu wymiarach zdrowia. Corporate Wellness zapewnia ekspertów, inspirujące rozwiązania i organizację na wysokim poziomie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy :)

Od dwóch lat współpracujemy z Corporate Wellness i jest to dla nas ogromna przyjemność pracować z profesjonalistami o wysokiej kulturze pracy i jakości usług.
Nasza firma bardzo wspiera i inspiruje pracowników w zakresie well-being a Corporate Wellness jako nasz partner idealnie dopasowuje się do naszych potrzeb. Dostarcza wysoką jakość obsługi oraz możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku, którzy rzeczywiście mają głęboką wiedzę, doświadczenie i znają najnowsze światowe trendy. Osobiście, istotne dla mnie jest to, że wiedzę, którą dzielą się eksperci nie „wygooglamy” w internecie. Nasi pracownicy również doceniają naszą współpracę, czego efektem jest bardzo licznie uczestnictwo w organizowanych wspólnie wydarzeniach oraz zawsze bardzo pozytywne opinie.
Bardzo dziękujemy za wszystkie wspólne projekty, ogromne wsparcie, elastyczność i empatyczne podejście.

Współpracuję z Corporate Wellness od 2018 roku. Zrealizowaliśmy szereg projektów wellbeingowych w formule online i offline, w tym Green Education by Skanska. Wspólnie z naszą grupą wellbeingowych Ambasadorów przygotowali dla Skanska Property Poland CEE strategię well-being.

Bardzo szeroka i inspirującą oferta webinarów i propozycji eventowych praktycznie w każdym wymiarze dobrostanu dla wszystkich grup zawodowych. Tematyka na czasie, dostosowana do szybko zmieniających się potrzeb pracowników i organizacji.

Profesjonalna realizacja. Polecam :)

Z zespołem Corporate Wellness współpracuję już od kilku lat. Razem zrealizowaliśmy wiele projektów związanych z szeroko pojętym Wellbeingiem, zarówno na żywo w biurze, jak i online. Zawsze były to interesujące dla naszych pracowników spotkania z ciekawymi prowadzącymi. Dodatkowo eventy takie jak masaże work-site były zorganizowane od A do Z, a pracownicy nie mogli się nachwalić fizjoterapeutów! Corporate Wellnes to profesjonalizm z ludzką twarzą :) Zalecam sprawdzić!

Wspólnie z Corporate Wellness organizowaliśmy m.in. uszyty na miarę program edukacji finansowej czy warsztaty i prelekcje z okazji Różowego Października i Wąsopada. Poza szerokim wachlarzem gotowych propozycji, byli też otwarci na projektowanie rozwiązań pod nasze potrzeby. Na szczególnie podkreślenie zasługuje wysoka jakość działań, jak również komunikatywny, responsywny i bardzo sympatyczny zespół!

Jest mi miło polecić firmę Corporate Wellness jako cennego partnera w prowadzeniu projektów związanych z promocją zdrowego stylu życia dla pracowników firmy na różnych stanowiskach pracy.

Z ekspertami firmy Corporate Wellness współpracowaliśmy blisko w latach 2021-22 realizując program „Dbamy O Kondycję Psychiczną”. Szczególnie pozytywnie oceniam poprowadzenie projektu skierowanego do pracowników produkcyjnych w naszych fabrykach. Projekt ten był związany z promowaniem odpowiednich nawyków pozwalających niwelować negatywne skutki pracy zmianowej.

Eksperci Corporate Wellness przygotowali materiały edukacyjne w formie filmików i newsletterów, zorganizowali warsztaty dla kierowników jak również aktywację punktu fizjoterapeutycznego oraz punktów badań profilaktycznych podczas wydarzeń na terenie fabryk.

Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i skuteczność podejmowanych przez Corporate Wellness działań i rekomenduję wszystkim zainteresowanym współpracę z tak kompetentnym partnerem.

Z Corporate Wellness współpracujemy od 2019 roku. W tym czasie skorzystaliśmy z szerokiej oferty szkoleń, która pozwalała na dobór tematów odpowiadających na potrzeby zespołu. Warsztaty zawsze były prowadzone niezwykle profesjonalnie, a prowadzący otwarci na dyskusję i pytania. Indywidualne podejście do naszych oczekiwań powoduje że co roku wracamy do Corporate Wellness.

Współpracujemy z firmą MobileMed od wielu lat. Korzystaliśmy z opcji masażu w biurze oraz różnych warsztatów. Cały proces realizacji spotkania przebiega bardzo sprawnie, głównie dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi Opiekunów. Szkolenia za każdym razem są świetnie przygotowane: trenerzy z dużą wiedzą, bardzo ciekawe prezentacje. Przez cały okres współpracy nasze relacje układają się wzorowo. Dla nas szczególnie ważna jest elastyczność – zawsze dostajemy dokładnie to, czego potrzebujemy. Masaże czy warsztaty są zawsze dopasowane do naszych potrzeb i możliwości terminowych i lokalowych. Serdecznie polecam MobileMed jako rzetelnego, uczciwego i wiarygodnego dostawcę usług.

profile-pic
profile-pic
Paweł Sulich EHS Lead, Johnson & Johnson
profile-pic
Wiktor Kaczmarek Manager ds ciągłego doskonalenia; Valeo Service Eastern Europe
profile-pic
Paweł Hendzelek Specjalista ds. Ergonomii; L'Oreal Warsaw Plant
profile-pic
Julita Krzyżanowska Kierownik Działu Kadr ELPLAST + Sp. z o.o.
profile-pic
Małgorzata KACZMAREK-NAROŻNIAK HR Specialist, Servier Polska Sp. z o.o.
profile-pic
Katarzyna Doleżal VP of HR; Packhelp
profile-pic
Dorota Prorok Global Talent Development Manager, AVP State Street Bank
profile-pic
Elżbieta Rotblum ESG Professional, sustainability expert, Skanska Property Poland
profile-pic
Michał Szefer HR Business Partner I Manager; Allianz Partners
profile-pic
Karolina Matczak Talent Acquisition & Employer Branding Partner, PepsiCo
profile-pic
Blanka Mellova Kierownik Centrum ds. Zdrowia i Żywienia Nestlé Polska S.A.
profile-pic
Katarzyna Kołsut Asystentka, Strabag Sp. z o.o. Real Estate
profile-pic
Martyna Kamińska HR Senior Specialist, Ghelamco Poland
>