Zadzwoń: +48 544 44 00 33, +48 604 999 333

Portfolio Page

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec leo diam, vestibulum vel tortor nec, aliquam tincidunt diam. Proin commodo nec metus vel dictum. Praesent ac sem gravida, tincidunt orci sed, convallis metus. Ut nec faucibus risus, at dignissim justo. Phasellus eu velit mauris. Etiam ut justo turpis. Donec fringilla eget erat consequat egestas. Pellentesque sit amet auctor turpis. Nullam adipiscing aliquam adipiscing. Suspendisse et interdum quam. Pellentesque eros nulla, vehicula vitae.

Sygma Bank

Case Study on 8 lipca 2015

Sygma logoW ramach sześciomiesięcznej współpracy z Sygma Bankiem przygotowaliśmy kompleksową ofertę prozdrowotną obejmującą zagadnienia z dietetyki, ergonomii, stresu i profesjonalnego wizerunku. Program wellness "Miej się dobrze" realizowaliśmy w różnych placówkach Banku, oferując Pracownikom merytoryczne warsztaty prowadzone przez współpracujących z nami specjalistów. Ofertę urozmaiciły indywidualne konsultacje z dietetykami i trenerem personalnym, filmy instruktażowe o ergonomii miejsca pracy dla kierowców, pracowników call center i działu windykacji oraz masaże work site i warsztaty "joga śmiechu" przeprowadzone w ramach programu antystresowego. Ciekawą propozycją dla żeńskiej części kadry okazał się warsztat z zakresu stylizacji, wizażu i profesjonalnego wizerunku biznesowego. Uczestniczkom warsztatu zaprezentowano triki makijażowe zapewniające nienaganny wygląd w wymagających warunkach biurowych oraz przeprowadzono indywidualne konsultacje z wizażu. Panie otrzymały specjalnie opracowane materiały edukacyjne z zakresu pielęgnacji skóry. Każde spotkanie uzupełniały materiały merytoryczne w formie broszur, przygotowane przez specjalistów danej dziedziny. By uatrakcyjnić ofertę w każdym miesiącu przeprowadzaliśmy nagradzany konkurs z wiedzy o zdrowiu, a do wybranych lokalizacji zorganizowaliśmy dostawę zdrowych herbat.

Mondial Assistance

Case Study on 8 lipca 2015

Mondial White LogoDla naszego Klienta przygotowaliśmy antystresową serię masaży w miejscu pracy. Krótkie zabiegi typu work site, wykonywane w pozycji siedzącej, bez konieczności rozbierania się i relaksacyjne masaże twarzy facefittness były doskonałą terapią rozluźniającą. Wygoda i szybkość przeprowadzanych warsztatów okazała się dużym atutem w realiach pracy biurowej. Dodatkową ofertą wdrożoną na życzenie Klienta były warsztaty z ergonomii i profilaktyki kręgosłupa. Podczas indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutami przy stanowiskach pracy uczestnicy warsztatów poznali zasady właściwej aranżacji miejsca pracy i sposoby na rozluźnienie spiętych mięśni pleców. Warsztaty bardzo poprawiły świadomość wpływu stanowiska pracy na organizm. Pracownicy zostali poinstruowani, w jaki sposób dbać o kręgosłup narażony na duże obciążenia przy pracy siedzącej.

L’Oréal

Case Study on 8 lipca 2015

Nasza pięciomiesięczna współpraca z firmą L’Oréal obejmowała cały wachlarz aktywności promujących zdrowy styl życia. Przeprowadziliśmy warsztaty z ergonomii i jej wpływu na kręgosłup, zorganizowaliśmy dzień aktywności fizycznej, podczas którego trenerzy personalni rekomendowali uprawianie sportu i indywidualnie pomagali w wyborze właściwej aktywności fizycznej. Zrealizowaliśmy także cykl interaktywnych warsztatów z pierwszej pomocy, przeprowadzonych w ramach obligatoryjnych szkoleń BHP. Warsztaty z pierwszej pomocy poprowadzili specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ratownictwa medycznego przy użyciu profesjonalnych fantomów i szkoleniowego defibrylatora. Uczestnicy nabyli praktyczną wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych, występujących w warunkach biurowych oraz podczas eventów korporacyjnych. Dodatkowym elementem szkolenia była obecność załogi karetki ratowniczej, która udzielała wskazówek związanych z tym, w jaki sposób efektywnie komunikować się z ratownikami w sytuacji wymagającej ich interwencji. Przygotowany przez nas program prozdrowotny spotkał się z dużym zainteresowaniem i doskonale wpisał w prozdrowotną politykę organizacji.

Alior Bank

Case Study on 8 lipca 2015

Alior Bank nawiązał z nami współpracę w ramach organizacji masaży typu worksite w swoich lokalizacjach w trzech miastach Polski. Zabiegi przeprowadzili dyplomowani fizjoterapeuci, którzy zaprezentowali możliwości terapii manualnej najpierw na evencie firmowym, a następnie w centralach Banku w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Sesje odbywały się symultanicznie kilka razy w tygodniu, dzięki czemu masażom poddało się kilkuset pracowników banku doświadczając znacznego obniżenia poziomu stresu, relaksu i powrotu energii. Zaprezentowaliśmy masaż krzesełkowy wykonywany w pozycji siedzącej, który nie wymaga rozbierania się, a jednocześnie umożliwia szybkie i skuteczne rozmasowanie przede wszystkim pleców, karku i ramion, gdzie kumuluje się całe napięcie i stres.

One System

Case Study on 8 lipca 2015

W ramach promowania zdrowia w miejscu pracy firma One System zaproponowała swoim Pracownikom zorganizowany przez nas program obejmujący warsztaty psychologiczne, ergonomiczne i dietetyczne. Kompleksową ofertę urozmaiciły indywidualne konsultacje ze specjalistami od zdrowego odżywiania, którzy wskazali zainteresowanym relację pomiędzy dietą a energią i wydajnością oraz podpowiedzieli, jak wypracować zdrowe nawyki żywieniowe. Przeprowadzone sesje masażu work site już po raz kolejny udowodniły, że poddając się dłoniom profesjonalnych fizjoterapeutów można nawet w niespełna 10 minut odzyskać spokój, zrelaksować się, zebrać myśli i z nową energią wrócić do pracy.

Mce Meetlab

Case Study on 8 lipca 2015

MCE meet lab logooDla naszego Klienta przygotowaliśmy stanowiska masaży work site podczas organizowanej w sierpniu 2015 roku konferencji Codepot. Masaże w pozycji siedzącej, bez konieczności rozbierania się okazały się idealnym przerywnikiem w agendzie spotkania. Nasi fizjoterapeuci zapewnili masowanym natychmiastowe rozluźnienie i odstresowanie, przy jednoczesnej optymalizacji czasu. Terapia manualna na ergonomicznych krzesłach już po raz kolejny okazała się doskonałym remedium na stres i spadek energii w warunkach ciągłego niedoczasu.

PAYBACK/Loyalty Partner

Case Study on 8 lipca 2015

Dla PAYBACK/Loyalty Partner przygotowaliśmy ofertę relaksujących masaży typu work site w miejscu pracy. W krótkich cyklach terapii manualnych pracownicy firmy mogli przekonać się o korzyściach płynących z masażu krzesełkowego. Zabiegi okazały się doskonałym remedium na znużenie, stres i spadek energii w ciągu dnia, a komfortowe i niekłopotliwe warunki przeprowadzenia masaży w pozycji siedzącej sprawiły, że chętnych nie brakowało. W ramach kontynuacji strategii promowania zdrowia w miejscu pracy, na życzenie Klienta przygotowaliśmy też warsztaty z profilaktyki kręgosłupa i dietetyki. Pracownicy Payback/Loyalty Partner zapoznali się z zagadnieniami związanymi z prewencją bólów pleców, a podczas indywidualnych konsultacji dietetycznych skorzystali z możliwości pomiaru składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej.

PRACUJ.PL

Case Study on 7 lipca 2015

pracuj pl logoDla filmy Pracuj.pl opracowaliśmy specjalny program prozdrowotny obejmujący cykl filmów dotyczących zasadności uprawiania sportu, propozycji aktywności zza biurka i po pracy oraz wpływu ruchu na zdrowie. Filmy stanowiły element prozdrowotnej strategii wdrażanej w organizacji. Jej kolejnym elementem był zorganizowany na życzenie Klienta Dzień Zdrowia, podczas którego pracownicy poznali tajniki z zakresu dietetyki i ergonomii. Spotkanie zostało urozmaicone instruktażem dotyczącym masażu work site, który spotkał się z dużym zainteresowaniem Uczestników.

Johnson&Johnson Poland

Case Study on 7 lipca 2015

Firma Johnson&Johnson zwróciła się do nas z prośbą o przygotowanie dedykowanego programu zdrowotnego dotyczącego ergonomii miejsca pracy. Nasza oferta obejmowała warsztat z wiedzy o ergonomii w biurze i magazynie. W ramach współpracy przygotowaliśmy dla Klienta filmy instruktażowe dla kierowców, którzy są szczególnie narażeni na skutki niewłaściwej ergonomii miejsca pracy. Wiedza z wpływu ergonomii na postawę i kręgosłup okazała się skutecznym motywatorem do zmiany nawyku przyjmowania niewłaściwej pozycji za biurkiem i zadbania o swoje stanowisko pracy.

BP IMPULS

Case Study on 7 lipca 2015

Impuls logoFirma BP Impuls nawiązała z nami współpracę w zakresie przygotowania dwóch stanowisk masaży podczas organizowanej konferencji. W przerwach pomiędzy prelekcjami współpracujący z nami dyplomowani fizjoterapeuci prezentowali zalety terapii manualnej i jej wpływu na psychikę i układ mięśniowo-kostny. Zabiegi okazały się doskonałym rozwiązaniem dla uczestników zmagających się z pierwszymi oznakami zmęczenia. Natychmiastowe odprężenie pozwoliło masowanym z nową energią wrócić do konferencyjnych aktywności.