Dni Zdrowia, Health & Safety Week

To jednorazowy event trwający jeden lub kilka dni. Może być poświęcony jednemu tematowi, np.: zdrowy kręgosłup, dieta, depresja, zdrowe serce lub szerszej perspektywie promocji i profilaktyki zdrowia w pracy.

Jak to wygląda?

Dni Zdrowia lub Health & Safety Week mogą być zorganizowane w lekkiej formule ukierunkowanej na wzbudzenie pozytywnych emocji, integrację pracowników, poprawę atmosfery w pracy, redukcję stresu, zabawę, ale zawsze z transferem konkretnej wiedzy, budowaniem świadomości pracowników i zdobywaniem nowych umiejętności i wdrożeniem ich do codziennej rutyny pracowników i organizacji.

Dni Zdrowia lub Health & Safety Week mogą dotykać trudniejszych i cięższych gatunkowo ale bardzo ważnych tematów jak depresja, stres w pracy, wypalenie zawodowe, chroniczne zmęczenie, czy profilaktyka chorób onkologicznych.

Szczegóły programu ustalamy indywidualnie w zależności od specyfiki organizacji, potrzeb i celów krótko i długoterminowych.

Pomożemy zrobić pierwszy krok, podeślemy kilka niskobudżetowych i szybkich do samodzielnego wdrożenia działań wellbeing w miejscu pracy. Doradzimy, podzielimy się doświadczeniem, dostarczymy gotowe rozwiązania, wspólnie stworzymy nowe, wesprzemy w organizacji, komunikacji, pomożemy zwiększyć frekwencję i zadowolenie .

Przygotujemy tekst (w porozumieniu z Państwem) i opublikujemy relację z wydarzenia w social mediach wzmacniając markę i employer branding firmy.